Discover holiday rentals in Croatia, Montenegro, and Slovenia

Rooms VILLA FALCON

Description

Villa "Falcon" is located 3m from the sea, in peaceful village, perfect for spending vacation in peace and silence. Accommodation capacity: 4 double-bed rooms 2 triple-bed rooms 1 apartment for 2+2 person All rooms have bathroom, refrigerator, SAT-TV and balcony with sea view. The price included TAX: There is possibility of breakfast (additional payment).

Reviews

Have you stayed here?

Maria

Wednesday, September 16, 2015
Gościliśmy rodzinnie i z przyjaciółmi w villi Falcon na przełomie sierpnia i września 2015. Cenowo nieźle, koszt odpowiada wartości oferty, a jest to bardzo dobre położenie względem jadranki (zero problemów w parkowaniem itd.) Położenie idealne - przy plaży i z czystym, zadbanym basenem, z małym ogródkiem oliwnym przy basenie. Wygoda i spokój, kameralnie. Kuchenki małe i wspólne, wyposażone przyzwoicie. Jest grill i duży taras, a ludzi nie za dużo, więc da się coś spokojnie upichcić. Pani Zdravka, która pracuje sezonowo jako gospodyni tego domu, zajmuje się wszystkim perfekcyjnie - od rezerwacji, informowania, częstowania spragnionych po podróży turystów wodą z sokiem itd., po pranie, prasowanie sprzątanie, dbanie o basen itd. A na koniec żegna gości uśmiechem i podarunkiem w postaci podsuszonych fig na drogę. Jest bardzo sympatyczną, komunikatywną i pracowitą kobietą i w dużej mierze stanowi o sile tego miejsca. Bravo, Zdravka:)

behireta

Friday, July 10, 2015
Više puta sam boravila u apartmanima Falcon.Sve pohvale od čistoće,do usluge,ljubaznosti a sama vila,pozicija,plaža i ostalo je zaista u vrhu s ocjenom

Peter Korman

Sunday, January 25, 2015
Ešte raz ďakujeme za prežitie krásnej a kľudnej dovolenky u vás na Falcone ,je to raj pre deti a dospelích.Dostupné a kľudné miesto na prežitie kľudnej a bezpečnej dovolenky pre pre deti dospelích a seniorov .Majitelia vili vytvárajú príjemné a čisté prostredie na ideálnu dovolenku a relax hneď pri mori a pláže .Ešte raz ďakujeme a tešíme sa na stretnutie u vás. Kormanovci z Bratislavi.
Price Upon Request
Lidija Sokol
+385 98 82 88 64
Price Upon Request
Contact