Discover holiday rentals in Croatia, Montenegro, and Slovenia

Apartments PROHASKA, Krk, Kornić

Description

Kornić is located approximately 6 km from the town of Krk, 2 km from Punta and 500 m from the sea. From the place a beautiful view of the bay Košljuški (or Puntarska dear), the Košljun his monastery and the town of Punat. Apartment 1 - 60 m2 +25 m2 terrace - Washbasin, bidet, toilet, tub, kitchen has its own washer, coffee machine, freezer, microwave. - 2 bedrooms + 1 living / bedroom, bathroom, kitchen, dining room and terrace In the backyard is a swing and sand playground for children. Prices stay of 3 days or less is 30%. Arrival of 12 h, and go up to 10 h. Parking in the yard-guarded (it closes at night). The possibility of air barbecue. Pets are not allowed. Distance to the post office - 300 m, the distance to the shops - 250 m, the distance to the exchange office - 850 m, the distance to the pharmacy - 3 km, the distance to the nearest gas station - 2.5 km, the distance to the bus stop - 850 m, the distance to the town of Krk - 6 km. The beach is 850 m. There is a children's playground - swings, slide, climbing irons, sand pit, seesaws. On the beach restaurant, bar, diving club, shower, toilet, currency exchange, the ability to play beach volleyball, billiards. Nearby there is a hairdresser, the possibility of buying homemade olive oil, wine and sheep cheese. Note: Kornić place is on the hill (from the apartment to the beach on foot downhill - 10 min., A hill 20 minutes). Welcome!

Reviews

Have you stayed here?

Ilona

Sunday, July 22, 2012
Z całą pewnością mogę polecić to mieszkanie. Czysto,wszystko co potrzebne jest na miejscy : lodówka, ekspres naczynia itp. Właściciele super! Doskonałe miejsce wypadowe na całą wyspe, 800 metrów do wody, ale możne przejechać samochodem gdzie przy plaży jest darmowy parking. Super balkon i leżaczki na których można odpocząć. Dobra jakość w dobrej cenie. Obk plac zabaw dla dzieci. Polecamy.

Radoslav Pitoňák

Friday, July 16, 2010
Ubytovanie v Korniči je to najlepšie, čo ostrov ponúka pre tých, ktorí prežívajú celoročné veľké pracovné vypätie a stres. Je to tichá malebná dedinka bez rušného nočného života. Ten je tiež dostupný, ale nižšie v prístave, alebo v Punate vzdialenom asi 5 kilometrov. Ubytovanie v apartmáne u pána Jozefa Prohazku je naozaj na úrovni a za dobrú cenu. Vhodný hlavne pre rodiny s deťmi. Je tu výborne vybavená kuchyňa s množstvom riadu, sporákom, veľkou chladničkou, mikrovlnkou, kávovarom, elektrickou rúrou a vonku možnosť grilovania. Izby sú útulné a aj vo veľkých horúčavách je v nich príjemne chladno. Z každej izby je samostatný východ na veľkú terasu, kde sú štyri ležadlá. Terasa je čiastočne prekrytá, takže jej časť je v tieni, kde je príjemne chladno a časť na slniečku. Podvečer sa tu veľmi príjemne odpočíva. V apartmáne je aj čistá a pekná kúpeľňa s WC a bidetom. Pre zábavu mladých slúži televízor s videom. Domáci pán sa s Vami v pohode dohodne aj po slovensky, lebo jeho predkovia pochádzajú z Česka. Proházkovci sú veľmi milý manželský pár. Ich nevesta Tajana vie aj iné jazyky, takže dohodnúť sa nie je problém. Pri apartmáne je aj vykosená plocha, kde sa dajú hrať rôzne hry, hrávajú sa tam aj malé deti z okoia. Obchod je kúsok a dobre zásobovaný aj mäsom a zeleninou, Dole nižšie je pekáreň a pošta. V Chorvátsku sme boli už asi desaťkrát, ale toto ubytovanie bolo jedno z najlepších.
From 50 €/night
Zlata Prohaska
+385 98 30 46 23, +385 51 85 10 45
From 50 €/night
Contact