Discover holiday rentals in Croatia, Montenegro, and Slovenia

Apartments Ivan, Brač, Supetar

Description

House with apartments is situated in a peaceful part of Supetar. Each apartment has air conditioning, 2 bedrooms, living room, kitchen, satellite TV, bathroom, microwave,Wi-Fi terrace, parking. Clean linens and towels. The beach is 200m from the house and shop around 150m. Price for 4 persons, as priced on the advert, fifth person is aditional 5 euros per day. Pets are allowed on request.Price for pets is aditional 3 euros per day.

Reviews

Have you stayed here?

Aneta Maciej i Patrycja

Sunday, February 1, 2015
Mieliśmy okazję gościć u Pani Mary w sierpniu 2014. Warunki pierwsza klasa jak i Pani Mara i jej rodzina. Pokoje czyściutkie aneks kuchenny na maxa wyposażony. Z czystym sumieniem możemy polecać apartamenty u Pani Mary.

Dorota

Sunday, October 12, 2014
Serdecznie polecam aparatmenty u Pani Mary:) Schludnie, czyściutko i Gospodarze Domu bardzo przyjemni i pomocni (szczególnie Pani Mara. Jak będzie okazja to na pewno tam wrócimy:))

Olga

Sunday, September 15, 2013
W tym roku byliśmy u pani Mary już drugi raz. W zeszłym roku trafiliśmy do niej przypadkiem i byliśmy tak zadowolenie, że pojechaliśmy do niej również w tym roku. Jesteśmy trzyosobowa rodziną i z całego serca możemy polecić ten apartament na wakacyjny wypoczynek. Pani Mara jest bardzo miłą, serdeczna osobą, apartamenty są bardzo ładne, czyste i funkcjonalne, położone niedaleko plaży i sklepów, do centrum szliśmy ok. 7 min. Cena też jak na taki apartament jest bardzo korzystna. Wszędzie piękne plaże, krystaliczna woda i murowana pogoda, W ogóle Brac jest piękny.Polecam apartamenty u pani Mary. Pojedziesz tam raz i będziesz chciał wrócić.
From 55 - 80 €/night
Min stay is 5 night(s)
Mara Lenic
+385 21 630 361
From 55 - 80 €/night
Contact